tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Úterní meeting ve Vídni znamenal pro trio Bartoničková, Bergrová a Hejnová první start na trati 400m. Pořadatelé nasazovali závodnice do rozběhů podle dosavadních výkonů, vždy jednu nebo dvě kvalitní doplnili pomalejšími, holky byly rozhozeny každá do jiného běhu a uvítaly možnost běžet v jiném složení než obvykle.

Výborně běžela Zuzana Hejnová, časem 53.74 na první čtvrtce opět potvrdila, že je ve skvělé formě. Zuzana Bergrová překvapila osobním rekordem 53.93 a Jitka Bartoničková i přes problémy na seběhu, kdy se musela zařadit za Bulharku Kirilovou (52.81) a ztratila rytmus, předvedla velmi slušných 54.33.

Posledni komentare
31.01.2008 08:30:22: Holky...Gratuluju!!!! Super!!! Zua. skvělý osobák!!smiley${1}
Jana Korešová dnes potvrdila dobru formu před Mezistátním utkáním ve vícebojích osobním rekordem na 60m př 8.46  (2.místo za nejlepším výkonem sezony Lucie Martincové 8.25). Vrh koulí byl slabší- 9.86 a 7.místo.  Aneta Pecnová na překážkách pátá za 8.87.
Čtvrtkařky v rámci přeboru absolvovaly rozběh na 200 metrů, zítřejší finále již nepoběží, šetří se na úterní Vídeň (400M). Jana Korešová vybojovala 2.místo ve skoku vysokém za 169cm, zítra jí čeká ještě vrh koulí a spolu s Anetou Pecnovou 60m překážek.
Výsledky 200m:
Jitka Bartoničková 24.44
Zuzana Hejnová    24.77
Zuzana Bergrová   24.80
Lucie Koldcsiterová  26.63
Na prvních závodech se holky ukázaly být v dobré formě před halovou sezónou, když v kvalitních časech zvládly "trojboj" 300 a 2x150 metrů.
Bergrová : 38.96 - 18.48 - 18.51
Hejnová : 38.44 - 18.14 - 18.16
Koldcsiterová : 41.79 - 19.64 - 19.74
(Jana Korešová a Jitka Bartoníčková nestartovaly, mají tento týden volnější režim kvůli svalovým potížím)
Nejlepší atletkou pro rok 2007 se stala oštěpařka Barbora Špotáková. Zuzana Hejnová se v prestižní anketě umístila na osmém místě. Gratulujeme ;-)