tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Africké listy

Na podzimní přípravu jsme se už tradičně vypravily do Afriky. Je nám tu dobře. Mají tu v první řadě moc dobré víno za babku a některými zbožňované pštrosí maso a také parádní travnatý ovál, ze kterého nás ani po dlouhé dřině tolik nebolí nožičky. Ty hned po každém tréningu namáčíme do 8°C bazénku za hlasitých ovací místních ragbistů, kteří svá hubená lýtka a veleobří ramena neustále umísťují do posilovny, kde se bazének nachází.

Letos je nám tu ještě lépe, poněvadž s sebou máme vážně malinkatou, ale moc šikovnou paní kuchařku, která nám chystá chutná, avšak výživná jídla a sem tam dokonce buchtičku nebo palačinky.

Poprvé se v Africe soustředí kompletní štafeta a ještě máme nově navíc Kačku Cachovou. Při rozklusu už to vypadá na slušné stádečko a nejen malí ptáčci na dlouhých hubených nohách nám raději uhnou z cesty :-) Příprava zatím probíhá podle plánů. Kačka se rychle oklepala ze své teploty před odjezdem, jenom Bergie (nová komolenina paní kuchařky) si své marodění s přispěním dlouhého letu protáhla až do soboty a začíná makat individuálně.

Počasí je záviděníhodné a připadá mi ošklivé ho podrobněji popisovat vám, kteří si tento report čtete za zavřenými okny a s nohama na topení.

Až se stane něco zajímavého, zase vám to tady naservírujeme. Au revoir!

Poslední komentáře
02.12.2011 18:01:20: Google translator :-)
02.12.2011 10:49:01: is it the french delegation who gives you specific lessons in french speaking?
01.12.2011 15:39:49: C'est vrai, nous le ferons!
30.11.2011 10:26:22: as we used to say in france " bon entraînement ensoleillé et mettez bien de la crème solaire"