tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Katarské zprvodajství I.

 První den v Kataru, značně ovlivněný únavou ze středečního celodenního přesunu Praha - Dauhá, začal už v 8 hodin místního času (našich 6:00) vyvracet naší představu o předzávodním odpočinku. Dopingoví komisaři si nekompromisně a bezodkladně vyžádali téměř polovinu české výpravy včetně Zuzky Hejnové a Denisy Rosolové na krevní zkoušku. Na snídani (kde mimochodem nebyl k všeobecnému údivu k nalezení sýr ani šunka) se pak následkem předčasného budíčku sešla skupinka opuchlých trosek.

Čtěte dále....

Únavu vystřídal plán na dopolední "osvěžující" procházku k moři. Moře se však ukázalo být velice daleko, cesta velice prašná, vedoucí přes velice moc stavenišť a velice nezajímavá. Zbytek cesty (cca sedm osmin) jsme využily služeb taxikáře keňského vzhledu, provedly záběr skupinky moderních mrakodrapů roztodivných tvarů, za mohutného troubení místních vousatých fešáků ušly kilometr po korzu a odebraly se zpět do obřího bytu, který dostala přidělený celá ženská štafeta včetně trenérky.

Odpoledne jsme se vydaly na průzkum atletické haly; Zuzka H. s Denisou se rozcvičily na zítřejší rozběh na 400m, Zuzka B. s Jitkou obdržely poslední papírek s tréninkem v této halové sezóně. Hala je pěkná, dráha rychlá s příjemným sklonem, teplota mírně potivá.

Z nekonečné cesty z haly (provoz je v Dauhá značně hustý a bývá doprovázen všudypřítomným troubením klaksonů) rovnou směr porada týmu, večeře a konečně nohy nahoru a spát.

Rozběhy na 400m jsou už v devět hodin (vašich 7:00), případné semifinále večer. Obě holky mají skvělou 4. dráhu.

Žádné komentáře