tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Plánované starty

Jana Korešová  se o víkendu zúčastní bojů o titul Mistryně republiky v halovém pětiboji. Vzhledem k tomu, že na mezistátním utkání byla z české výpravy druhá nejlepší za Denisou Ščerbovou (která domácí šampionát vynechává), je s letošním druhým výkonem favoritkou závodu. Mistrovství se bude odehrávat ve Strahovské hale v Praze celý víkend, nás bude zajímat především sobota a závod žen, který začíná v 11:15 překážkami.

    Na stejném místě se ve středu představí téměř celá skupina. V rámci mezinárodního meetingu Pražská tyčka uvidíte Bartoníčkovou, Bergrovou a Zuzanu Hejnovou na 150 metrech, Zuzana Hejnová s Janou Korešovou a Anetou Pecnovou se představí také na překážkách.

    Následující víkend (16.-17.2.) bude důležitý zejména pro čtvrtkařky. Bartoničková a Hejnová poběží 400m v neděli na meetingu V Lipsku, Hejnová má šanci na individuální limit pro Mistrovství světa, Bartoničková potřebuje stáhnout letošní halový výkon stejně jako Bergrová, ta ale startuje již v sobotu ve Vídni. (průměrný čas pro nominaci na MS do Valencie je 53.80, čím lepší budou časy našich čtvrtkařek, tím lehčí bude pro čtvrtou členku štafety vejít se se svým časem do potřebného limitu). Do Vídně odcestuje také Aneta Pecnová na 60m překážek.

Žádné komentáře