tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Podzimní zpravodaj

Měsíční volno zase uteklo jak smečka hladových lvic za kořistí. Každý si ho užil podle svého gusta a každému se za tu dobu trochu jinak změnily proporce. Nejčastějším případem je v ženské skupině pochopitelně nárůst tukového polštáře na určitých místech (zpravidla se nejedná o ňadra), popřípadě v kombinaci s úbytkem svalové hmoty, vzácně i s jejím nárůstem (Bergří bicepsy).

Těsně před zahájením přípravy se většina z nás vyválela týden v lázních. V lázních velice dobře vaří velice tučná a kalorická jídla, která nám velice chutnala. Protože jsme hrozné rebelky, proložily jsme náročný lázeňský pobyt (lázeň, oběd, masáž atd.) testováním různých příchutí tabáků do vodní dýmky, což blahodárně zapůsobilo i na fungování střevní mikroflóry.

V těchto dnech ale začíná přituhovat. Světské radovánky jsou stranou. Trenérka má zásobu bloků a propisek a hlavně NÁPADŮ (tj. něco, čeho je třeba se lehce děsit). My máme zásobu teplého spodního prádla, protože, možná jste si toho nevšimli, je veliká, veliká zima. Zvláště tady ve velehorách (na Zadově).

Počet chovanců skupiny proběhl značnou multiplikací. Zabíráme celou chalupu a chodíme trénovat na dvě skupiny (obvykle staré běhny a vícebojařky spolu a mladé přírůstky s momentálně více funícími členy). Naštěstí se multiplikovala i trenérka a to v podobě mužské posily Františka Ptáčníka, kterýžto jako ve své době velerychlý sprinter jistě bude mít co říct k naší přípravě. My zato trochu provětráme zadek Jiřce (Ptáčníkové), určitě se nemůže dočkat. Na týden se k nám nenápadně přidal diskař Igor Gondor, momentálně více známý jako Bambulka a oplývající nezničitelnou dobrou náladou (hodí se!).

Žádné další zdrcující novinky nejsou na pořadu dne. Možná příště?

Poslední komentáře
24.10.2011 18:03:03: Zadov, it place for olympic medals??
24.10.2011 17:02:04: Zadov, it place for olympic medals??