tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Poloviční radost ze 400 m

Denisa Rosolová dnes ráno ve strhujícím finiši dokázala s novým osobním rekordem 52.75 postoupit do semifinále 400m z prvního místa! Ač byla v poslední části trati zavřená mezi další závodnice, v posledních metrech se protáhla dopředu, ačkoliv nebylo na první pohled jasné, jaké umístění tím vybojovala. V semifinále jí u vidíme v 19:05 (17:05 v ČR). Zuzka Hejnová bohužel nepostoupila z rozběhu.

Čtěte dále....

Zuzka již v předvečer závodu avizovala únavu z nedostatku spánku (vstávání v půl páté před odjezdem, brzký budíček na místě kvůli dopingu...), navíc byla postavena do nejnabitějšího běhu. Čas 53.56 poznamenalo také to, že musela několikrát vybíhat až do třetí dráhy, když se snažila zařadit do chumlu soupeřek. V případě takto nabitých závodů je výhodou seběhnout rychle na dobré pozici, Zuzka je bohužel opačný typ a pokud před ní seběhne několik rychlých čtvrtkařek, je potom boj o postup o to těžší. Bude se tedy soustředit na nedělní štafetové finále.

Souhrnné výsledky ze 400 m:

http://www.iaaf.org/documents/pdf/4144/AT-400-W-h----.RS4.pdf

Výsledky podle jednotlivých běhů:

http://www.iaaf.org/wic10/results/eventcode=4144/racedate=03-12-2010/sex=W/discCode=400/combCode=hash/roundCode=h/results.html#detW_400_hash_h

Žádné komentáře