tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Povrchně bulvární inspekce ze Sportovce roku:

Letošní sportovně vyhlašovací šau se okem přítomného diváka zdála být velice elegantní a vkusnou. V důsledku státního smutku i z pohledu rób přítomných dam, jež byly povětšinou černé a košil fotbalistů, které výjimečně nebyly růžové. Pietní dojem kazila jedna výstřednice v růžových šatech důmyslně nakombinovaných se svítivě zelenými lodičkami.
Pochvalu nadměrné velikosti zaslouží kompletní hudební těleso. Miro Žbiro je sice v estrádním průmyslu až nepříjemně všudypřítomný, ale když si odmyslíme jeho kňákavé nosovky, dalších pár zásadních věcí a představíme si místo něj Stinga....
A teď už k tomu, proč jsme se tam vlastně sešli: Rautu darujeme pomyslné vyznamenání! Široká škála pokrmů různých kuchyní od sushi k biftečku a delikátnímu cheescaku s lesním ovocem oblažila chuťové pohárky přítomných jedlíků. Zásadní chybou byla pouze nepřítomnost čehokoliv vhodného k sezení, což si vysvětlujeme jako „vyháněcí gesto“; většina dam totiž po dlouhém stání ve „společenské obuvi“ zvolí raději ústup do pohodlí svých bot, než by nadále přešlapovala z nohy na nohu v domnění, že té druhé se mezitím uleví.
Pokud jde o výsledky ankety, najdete je na všech zásadních informačních serverech :-)

Poslední komentáře
25.12.2011 20:22:53: olympic medal in London 2012... what else?smiley${1}