tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Tááák. Triko do trenek a jdeme na to.

Většina z nás má většinu toho hnusnějšího tréningu za sebou. Před námi je už jen krásné období plné skvělých časů, osobních nebo (!!!) národních rekordů, splněných limitů a vítězství, v tom horším případě prostě jen období závodní, ačkoliv čím horší úvod, tím lépe jde pak zlepšování, no ne?

Pravdou je, že letos nešlo v přípravě vše tak hladce jako vloni; náš  "anděl z Motola" (MuDr. Milan Smejkal, pozn. red.) se musel hodně smejkat, aby opravil, napravil, povolil a uzdravil všechny naše neduhy. V letošní hitparádě simulantů vede nikoliv překvapivě Zuzana (ta starší). První starty bude muset odsunout, na tretry se jí zatím práší v botníku. Ale ani ostatní se nenechali zahambit, i když šlo často o neoriginální opičení se po lídrovi (Denisa: hnutá kostrč, zaďák), z čehož ovšem nemůžeme vinit Zuzanu (tu rychlejší), která se letos vzmohla a přišla s jedinečnými kousky, jakož ani Jitku s epesně hnutým esíčkem.

Ale my se nenecháme jen tak odradit, to umí každej. Snad nám ten enthusiasmus co nejdéle vydrží a snad vás budeme informovat o samých skvělých výsledcích. A když ne, tak se z toho prostě ________.