tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Tak jde čas.

Co bylo budoucí...již je minulé. Několik krásných závodů (hlavně pro nás u televizních přijímačů) Diamantové ligy, několik jiných a Mistrovství republiky v Brně za mohutné podpory větru a deště (rozuměj nadměrného mnoužství padající vody) - nebudeme se vytahovat počtem domácích titulů, míříme výýýýýše!

Zuzka Hejnová už nemá tolik kam mířit, když se stihla vyšvihnout do čela světových tabulek, zbývá jí jen to (!!!) Mistrovství světa. My ostatní máme cílu daleko víc, protože jsme si je ještě nevyplejtvali :-)

Denisa běhá parádně, ale poslední dobou nebyla úplně all right. My co jí známe, tušíme, že to jenom předstírá, aby nám pak mohla nějakým supervýkonem zase vypálit oční bulvy až na lebku.

Zuzka Bergrová si letos nedělá zrovna osobáky kvůli větším i menším výpadkům v tréningu (zrovna těm nehnusnějším a nejdůležitějším), ale drží se na ucházející úrovni, díky níž se nominovala na Olympiádu intelektuálů, čili Světovou Universíádu (Čína), odkud se letmo přemístí do Daegu. Teď dohání co se dá a je z toho tak unavená, že nemá ani tužku.

Jitka se pomalu (ale jistě) chystá na svou roli ve štafetě. Chtěla to vzít taky přes Čínu, ale bohužel jí ty čtvrtky letos nešly jako za mlada. Určitě jí to namíchlo a Daegu si to vynahradí!

Jana se nám nějak trápí s nártem a letos poprvé zažila nedokončený víceboj (prej je to hrozný a příště to dotáhne do konce i na smrtelný posteli).

Eliška se nám začíná hýbat po operaci. Už odhodila berle, posiluje a jezdí na bruslích. Dokonce vůbec neztloustla, jak se to tak stává atletkám, které se najednou nemůžou hýbat. Bravo!

A trenérka je spokojená. Děláme jí asi radost, ale hlavně se zlepšila v tenise :-)


To be continued...

Poslední komentáře
01.03.2017 14:19:53: vaše dedra - oficiální stránky - vaše dedra - oficiální stránky.
01.09.2011 16:38:29: ignite the track!! be fast, be good. In fast girls, we trust!! greetings from france
26.08.2011 16:24:07: night tv show in europe during World championships... but united, we stand!!
23.07.2011 18:00:13: thanks... fast girls rule the world