tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Zprávy z Afriky II + resumé z Lanzarote

Máme za sebou dva týdny tréningu. Úmorného- dopoledne bývá vedro, jazyky se nám lepí na patra a v cílové rovince se k vyprahlému vzduchu přidává odér sušeného sena z vysychající travnaté dráhy. Pokud, jako dnes, nenastane změna "kropícího programu". To je potom potřeba se 100% soustředit při přeběhu hadic na vodu a pak udržet tempo pětistovky i po zásahu tryskající vodou. 

Čtěte dál celý článek...:)

Proti kroužení v dvoustovkové hale jsou to ale jen malá příkoří, tak si remcáme jen tak samy pro sebe a tréning odsýpá podle plánu. Samozřejmě se vyskytují drobné problémy jako bolavý úpon, tahající stehno, ztuhlý gluteus a podobně, ale díky regeneraci (desetistupňový bazének a trysky) a místní rázné masérce se to dá vydržet. Trenérka, jež má na zádech opálené cosi ve tvaru žehličky, naštěstí bryskně upravuje plán podle toho "jak vypadáme". (Dneska jsme prý vypadaly jako srnky a musely jsme vysvětlovat, že někdy se věci nemají, jak se na první pohled zdá.) Celodenní volno jsme zaplácly výletem na Safari a příště si vyrazíme na lví farmu pochovat šelmičky. A průběžně probíhá na naší zahradě kočičí odboj. Tajně vykrmujeme majiteli nevítaný kočičí klan. A kvalitní vína za cca 60,- už jsou jen třešnička na dortu :)


Zbytek cvičenek včera přilétl z Lanzarote ve stavu: Jitka- v pohodě a bez úhony kvalitně odtrénovala; Jana- v nepohodě a s úhonou se věnovala doplňkovým činnostem kvůli bolavému koleni a bude asi hrozně silná; Anet- s drobnými úpravami a menším výpadkem kvůli tahajícímu stehnu udělala, co se po ní chtělo


Zdraví Zuza Zuza a Martina

Žádné komentáře