tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Zuzka v Monaku znovu překonala svůj vlastní český rekord

viz. www.atletika.cz :

Hejnová přepisovala české tabulky, Špotáková vítězně

V Monaku proběhl mítink Herculis, jenž je součástí Super GP. Menší, ale významnou českou stopu zanechaly čtvrtkařka překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpařka Barbora Špotáková.

čtěte dále >>


V úžasném tempu se rozjely běžecké disciplíny na mítinku v monackém knížectví. Zuzana Hejnová byla u toho a vytěžila z toho na sedmém místě přes první dráhu další vylepšení vlastního českého rekordu na 400 m překážek. Tentokrát jej posunula o čtyři setiny na 54.90. "Jsem moc ráda, že jsem mohla v Monaku běžet, startovní listina byla plná velkých jmen. Měla jsem před sebou v dráze Polku Jesienovou, což je zkušená závodnice, tak jsem věřila, že mě vytáhne k dobrému výkonu. Bohužel dneska byla špatná, tak jsem aspoň ráda, že jsem ji porazila jako jedinou další Evropanku," uvedla po závodě svěřenkyně Martiny Blažkové, která znovu obdržela nepříliš příznivou vnitřní dráhu.

"Už dneska asi bylo na lepší čas, ale z první dráhy to jde těžko. Doufám, že v Berlíně nějakou lepší dostanu. A hlavně že si odpočinu, protože teď mám za sebou dva týdny tvrdého tréninku v Nymburce a dneska jsem byla tak utahaná, že jsem si myslela, že z toho snad ani nic nezaběhnu," divila se Hejnová. Na rozdíl od předešlého národního maxima v Lausanne však dnešní výkon nestačil na skvělé umístění, protože se běželo velice rychle.

Žádné komentáře