tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Víceméně protrápený víceboj skončil pro Elišku Klučinovou i přes veškerá úskalí pěkným 23.místem. Pokud by se pohybovala na hranici svých možností, mohla se umístit někde mezi 12-14 pozicí, ale vzhledem k problému s achilovkami je i jejích 5505 bodů z Berlína úctyhodným výkonem, speciálně odhodlání i za takových podmínek celý víceboj čestně dokončit. Těšíme se na příští sezonu!

Pro komletní vícebojařské výsledky klikněte na "zobrazit celé"

Už jedou! Z Holešovic do dějiště letošního Mistrovství světa se trenérka vydala se Zuzkou a Eliškou- pro tu začíná vícebojařské klání hned prvním dnem šampionátu. V sobotu dopoledne odstartuje první disciplínu sedmiboje 100m překážek (10:10).

Rozběh na 400m překážek čeká Zuzku až v pondělí v 18:15.

Zuzana Hejnová potvrdila dvěma zlepšeními vlastního národního rekordu celkem o šest setin, že to myslí vážně s dalším útokem na osmičku při světové akci. Medailistka z mládežnických akcí však ví, že ani skvělý osobák na finále stačit nemusí.

Více: http://atletika.cz/Default.aspx?section=3&server=1&article=10352

viz. www.atletika.cz :

Hejnová přepisovala české tabulky, Špotáková vítězně

V Monaku proběhl mítink Herculis, jenž je součástí Super GP. Menší, ale významnou českou stopu zanechaly čtvrtkařka překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpařka Barbora Špotáková.

čtěte dále >>


Eliška předvedla na Mistrovství Evropy do 22 let fantastický výkon. 6015 bodů po ne úplně ideální přípravě (kvůli bolesti achilovek omezené porce běhání) je skvělý součet, navíc se tak stala limitářkou pro nadcházející Mistrovství světa v Berlíně.
1  
..  
10  
..  
16  
17  
18  
19  
20  
..  
30  
31  
32