tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

AKTUALITY

Většina z nás má většinu toho hnusnějšího tréningu za sebou. Před námi je už jen krásné období plné skvělých časů, osobních nebo (!!!) národních rekordů, splněných limitů a vítězství, v tom horším případě prostě jen období závodní, ačkoliv čím horší úvod, tím lépe jde pak zlepšování, no ne?

Pravdou je, že letos nešlo v přípravě vše tak hladce jako vloni; náš  "anděl z Motola" (MuDr. Milan Smejkal, pozn. red.) se musel hodně smejkat, aby opravil, napravil, povolil a uzdravil všechny naše neduhy. V letošní hitparádě simulantů vede nikoliv překvapivě Zuzana (ta starší). První starty bude muset odsunout, na tretry se jí zatím práší v botníku. Ale ani ostatní se nenechali zahambit, i když šlo často o neoriginální opičení se po lídrovi (Denisa: hnutá kostrč, zaďák), z čehož ovšem nemůžeme vinit Zuzanu (tu rychlejší), která se letos vzmohla a přišla s jedinečnými kousky, jakož ani Jitku s epesně hnutým esíčkem.

Ale my se nenecháme jen tak odradit, to umí každej. Snad nám ten enthusiasmus co nejdéle vydrží a snad vás budeme informovat o samých skvělých výsledcích. A když ne, tak se z toho prostě ________.

 

Skupina Potchefstroom, JAR: Pomalu se začínají roztáčet hvězdná kola fantazie naší trenérky. Má veselou a hravou povahu a řídí se heslem "od každého něco a od všecho trochu", čímž naštěstí rozbíjí odporný stereotyp atletického tréningu. Funíme každá v jiné intenzitě, ale pot stříká ze všech. Ano, holky se potí.

Skupina Praha (cituji): "Pot dnes strikal i z prazske skupinky, ktera sva tela morila v posilovne za pomoci cinek, kotoucu, zavazi a jakesi zvlastni pomucky zavesene na hrazde, na kterou jsme se podivne vesely a natahovaly-mnozi ji budou znat jako TRX ;) Trenerka se tedy cini i na dalku a my dnes na jeji adresu poslaly par peprnejsich pozdravu... Ano, i holky ve stale chladne Praze se poti."

Nepopsatelné nadšení !

Posledni komentare
14.03.2011 14:12:10: i was there, in paris. denisa's race was great!! hurrah for "fast girls"
Omlouváme se za výpadek aktualit právě v době konání HME. Rekonstrukce kabelů na chodbě je na atletickém kalendáři zcela nezávislá. Mohli jste sledovat alespoň stránku Rychlých holek na Facebooku, která je veřejně přístupná i pro neregistrovené, odkaz v prvém horním rohu. Facebook nabízí příjemnější a interaktivnější rozhranní, které ovládá tzv. kolektivní autor, tedy celá skupina. Pro konkrétnější informace, rychlé výsledky, pocity ze závodů, fotografie ze soustředění atd. proto doporučujeme právě:

www.facebook.com/pages/RYCHLÝ-HOLKY/115160105199210

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
..  
20  
30  
31  
32