tréninková skupina martiny blažkové

rychlý holky

VZKAZY

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3909":
Ohař
to Real: :) koukám, žes utrpěl vzděláním, hezká stať:) Nicméně každý člověk je "vyjímečný" - to už máš ze samotný biologický podstaty (DNA, krom dvojčat). Co je stejný, jsou vzorce chování, teda zase až na výjimky představovaný neurotikama a psychotikama, kteří se ale opět více či méně ve svém jednání shodují.

Ano, jsem ovce a nechávám se zcela vědomě unášet globalizací a to ve všech jejích rovinách. Věz, že zobecňující stanoviska mi často pomohla pochopit podstatu mnohých zákonitostí - netřeba mi jejich konstrukci a přínos osvětlovat.

K instituci manželství jen tolik - nejsem jeho fanouškem, nicméně o jeho "odsouzení k zániku" přesvědčen nejsem. Proto jsem toto tvé tvrzení označil "o ničem". Byla to na tebe zřejmě příliš lidová formulace, dobrá. Nemívám ve zvyku vyjadřovat se akademicky exaktně, sorry :).

A ano, budu holky hájit - každýmu se něco nelíbí a mě zrovna to, když tady pár lidí předhazuje holkám tohle a tamto a to jen proto, že tu ta možnost je. Osobně by jim svoje názory zdejší přispěvatelé přijít neřekli. Mám nutkání přidávat i svůj pohled na věc, kterej je často odlišnej. Názorová rozmanitost nutí občas lidi víc přemejšlet. Mě taky, neboj.

Na závěr mého dnešního pojednání :) - kolem atletiky to byla vždycky drbárna. Tak jako kolem všeho. S tim se nic nenadělá. Mě vadí, že už to chytá nádech lacinýho bulváru. Proti tomu tu brojim.
Tomi
pro zua. myslim, ze jsi trosku dost mimo. Skupinu rozhodne rozvracet nepotrebuju(jestli uz nahodou rozvracena neni..),ti, kdo potrebuju se na me soustredi dostatecne, nemej peci a holky urcite"v pohode" jsousmiley, jen to proste povidaj. Ale je to uplne jedno. Jen kdyz nechces(nechcete), aby se nekdo plet do vaseho zivota, jak tu furt pisete-a pisou za vas i ti vasi 2 kavaliri, tak to potom nedelejte ani vy ostatnim!
Real
Měl bych ještě jedno zobecnění založený na zkušenostech - pokud sem napíšete cokoliv, co se může tvářit jako kritika, nesouhlas, nepříjemný postřeh atd., okamžitě se najde nějaký "kavalír", který se holek "zastane" a oznámí vám, jaký jste ubožák za to, co jste si dovolili.
Real
Hej Ty...jediný, co jsem si "dovolil" je to, že jsem do jedné veřejně přístupné diskuse na netu napsal jednoduché tvrzení. Nic jsem neřešil, nikoho jsem neodsuzoval.

Souhlasím, je to zobecnění založené na zkušenostech a tom, co vidím kolem sebe (empirie se tomu říká). Právě přechod od empirie k abstrakci je něco, co umožňuje každému z nás nejen sledovat, ale i pochopit, svět kolem nás.

Takže podle mě je naopak hloupý tvrdit, že zobecnění je k ničemu. Ekonomové, politologové, sociologové zobecňují chování lidí

v situacích ekonomických, politických, sociálních (a tedy i partnerských). Nejsou to exaktní vědy, a proto pro každé jejich pravidlo

existuje nějaká vyjímka, ale i pro mě je s podivem, v jakém procentu případů se ve svých předpovědích (založených na ZOBECNĚNÍ) nemýlí.

Pro někoho, kdo žije v romantické představě toho, že každý člověk je vyjímečný, jedinečný bla bla bla, je určitě těžké připustit, že

v nějakých 80% případů se vlastně chová podle předem známých vzorců a pravidel. Zajímavý je, že si každý myslí, že on ta "ovce, co jde s davem" není. Kdo ale pak tvoří těch 80%?
sorry - padal mi net, se to tu asi nějak zacyklilo. to klidně smázni, nejedná se o double apel na blbce :)
Ohař
...houby to potvrzuje - tyhle zobecňovací stanoviska jsou o ničem.

Hej a Vy ostatní už mi fakt přijdete jako neskutečná pakáž - to máte tak chudej vlastní sociální život? Proč to vůbec "řešíte"? To se Vás to všech natolik osobně dotýká? To Vám to přijde jako fakt tak šťavnatá záležitost? Ubožáci smiley

A zdravim Zuzu - zírám, jakej zájem budí Tvůj osobní život, asi jsi třeskutě populární smiley
Ohař
...houby to potvrzuje - tyhle zobecňovací stanoviska jsou o ničem.

Hej a Vy ostatní už mi fakt přijdete jako neskutečná pakáž - to máte tak chudej vlastní sociální život? Proč to vůbec "řešíte"? To se Vás to všech natolik osobně dotýká? To Vám to přijde jako fakt tak šťavnatá záležitost? Ubožáci smiley

A zdravim Zuzu - zírám, jakej zájem budí Tvůj osobní život, asi jsi třeskutě populární smiley
Real
Zase jeden případ, který potvrzuje, že institut manželství je dříve nebo později odsouzen k zániku...bohužel smiley
Zua.
Na co si mám vlastně dát pozor? Když se lidi rozejdou, jiní si o tom povídají, to je normální. Nenormální je, když osoba s narušenou psychikou parazituje na cizích životech, píše anonymní vzkazy a sms. Holky jsou v pohodě a věřím jim, jestli jsi chtěla tímhle rozvrátit skupinu, aby se "někdo" sousředil víc na tebe...smiley
Fabius
Koukám, že v tom Vašem Cajzlgrádu řešíte samé krávoviny...Taková jedna trapná pavlačsmileyNechte Zuu na pokoji a nechte ji dýchat!
Tomi
Cus Zua. Dej si pozor, protoze ty reci o stehovani, rozvodu, malovani a vubec se nepovidaj jen tak-a nepovidaji je jen zli a nevedomi a krom toho, ze to resi cely USK a Olymp, tak pochazej i od (nebo hlavne odsmiley) rychlejch holek z tvy skupiny, tak asi tak...
Zua.
Zimní soustředění je sice příjemný, v teple, ale hlavně běháte měsíc na velkým ovále místo kroužení v hale, která je krátká, naklopená permanentní zatáčka a to se dost podepíše na různých disbalancích apod. Taky není primárně kvůli halové sezoně, kvalitní příprava by se měla odrazit hlavně v létě. Naše výkony sice opravdu nejsou, co by mohly, ale u každé to má svůj důvod (nemoci, zranění) Zachraňují nás Jany super výsledky na 60m a 60mpř :) A takzvaná "Maruš" mě nevědomýma žvástama určitě nevytočí, hlavně když vůbec neví...
Marus
K zdravotnim a psychickym vypadkum. Zraneni, rozvod..to vse se napocita..a nebo proste neni posviceni. Kazdej rok bejt nemuze! smiley
Ohař
jasná věc, kolego, souhlas. Snaha hájit holky přebyla v mojí předešlý výpovědi všechny ostatní myšlenky, tebou nyní zmíněný.
Fabius
no ohař, dovoluji si trošku s Tebou nesouhlasit. Tréninková činnost má směřovat ke zlepšování výkonů. A pakliže se ten balíček tréninku, regenerace, stravy, psychiky a nevím čeho ještě, špatně namíchá, potom se nedospěje k patřičnému výsledku. Dá se to tedy nazvat i chybou v tréninku.Jenže tady zřejmě ani tak nedošlo k chybě jako ke zdravotním výpadkům nebo ještě není naladěno.

1  
..  
8  
9  
10  
11  
12  
..  
20  
30  
..  
51